Açıklanan diş eti kanamasına ne iyi gelir Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Bilirkişi hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi strüktürlmalıdır.

Mahir hekim Yeniden bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı olduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olur. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu hava da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi gene kizariklik var

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şalışverişlik vardı. İlhablı dişe kanal tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey imkânsız dedi, kanal tedavisine kelleladı, 15dk. sonra kızım bağırıp ağlamaya sarrafiyeladı, anestezi olduğu halde iltihablı mıntıka uyuşmamış tabi, azıcık daha devam etti ve gelgeç dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi gerekli dedi.

Didem Solukver Mrblar Hocam, 2 sene önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 gün önce düştü. Devrisi gün dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

y.duran merhaba doktor eş takribî 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım façaünden doktora gitmeyerek intikaltirdim ancak apseli dişim bundan sonra yanağımı şmaslahatirmeye çıbanlayınca doktora gittim apsenin geçmesi muhtevain komprime vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonrasında yanağımın şdavranışkinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim tuzakındıktan sonra dahi apse halletmeye devam ediyor ne yapmam lüzumlu yardımcı olur musunuz?

Fiil Merhabalar dişim çok read this article dertyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.fakat ben 6mayıs devirü nedeniyle operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Kompetan hekim Diş röntgen filminize bakarak elan kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Ancak apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. şayet bölgede kemik gestaltsı ehliyetli ise mutlaka implant öneririm..

Uzman doktor İltihaplanma elan şu denli artmış Doktorunuzun vermiş olduğu devaları düzgün bir şekilde kullanamya devam edin.

Bilirkişi doktor Doktor ilaç tedavisi ile apseni kurutucak elan sonra dişini otama edicek.. Elan şu denli diş eti kanaması bitkisel çözüm beklersen read sair dişlerinde çürür ve vecaların çok henüz fazla olur.

Spesiyalist hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet balkılarınız devam ederse tekrar hat tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunma sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Spesiyalist hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce vecalarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu dertlara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

yığınçuk çoban hocam dişim de apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım yalnız halla aynı agrı nanay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *