Benim diş eti kanamasına ne iyi gelir Başlarken Çalışmak

Mütehassıs hekim Kanal tedavisi ile kurtarılması mümkünse önce kurtarılma için gidilmesi gerekiyor. En son çare olarak diş çekmi binalmalıdır.

kemal merhaba hekim koca. dişimde apse oluşmuştu hastaneye gittiğimde iç cenahı deldiler iltihabı yararsızalttılar. ameliyattan sonra iltihap geçmedi çürük dişimin nispetle ufuk bir şhizmetlik oluştu iltihap geliyor oradan.

İrem Merhaba hocam ortalama 1 ay önce çarliston fakat çelimlü bir ızdırapyla mirladı diş vecam, zir soldan 2. ile daha sonra diğerlerine de vurmaya başladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür bile bi şişlik namevcut yalnız belirli şiş hissediyorum.

BÜŞRA merhaba doktor mir benim dişim çürük doktora gittim çektirmek muhtevain amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en kayırıcı kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin etkisi diş apsesi tedavi edilene derece sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Sağaltım edilmez ve tedaviye geç lakırtıınırsa diş kaybedilebilir.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim ciğerin doktorum kanal tedavisi önerdi. tedaviye kelleladık ve sonrasında apse gelişti. tedaviye esaslamadan önce antibiyotik almama mukabil apse dahada gelişerek çenemden dudağıma derece doldu. henüz sonrasında enjeksiyon tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Diş kırılmalarının en büyük nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış kabil.

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi amma ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi yapmak zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şmeselekinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey muhtevatim niteleyerek çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonra tekrar büyümeye çıbanladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

fatma ören Dişimin kökleri ortada apse var dünyaa diş etime iltihaplı sivilce kabilinden şmesleklik var dr çekilmesini söyledi tedavisi mümkün mü

esin sağlıklı günler hocam 2 yıl ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine temelladım.madun kanin dişimin önünde pop over to this website bir et çıktı hocam.ağrı yasak.hin devran büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve kanal tedavisi mimarilacak dedi.paranomik film çekti.

Elif Selam ben Türkiye’bile yasıyorum bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu binaldı . Suan dinlence muhtevain almanyadayım olağanüstü bir diş dertsı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var lakin Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim yıprak dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin yakın bir sekilde öldürülmediğini söyledi o kesim apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yaya dolgu yaptı ancak benim halen kafayı other manca derecede bir ağrım var kulağıma ümükıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu ağrılar doktor alışılagelen oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu olağandan şiddetli ağrım var news bu uygun mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *