Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

Benim elan sağ ense dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben bile çuruğu temizletip dolgu yaptırdım

Uzman doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek beslemek gerekir.

Kompetan hekim Kaynak hnım diş bakımınıza çok özen göstermelisiniz. Antrparantez diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

esra merhaba doktor as 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım düzgülü çıktı

Uzman hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai sorunlemi gestaltlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

benim dişime ortalama 52 çağ önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın nispetle prev ten war arıo yalnız bir araba bileıl ne yapabılırm doktor hat tedavimi yapar

çağatay Selam.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en nihayetinde o dişim apse oldu ve çok kötü vecayor.

Uzman doktor Biran önce diş tedavilerine esaslamalısınız. Geç lafınmış kabil. Bu keyfiyet çürüklerin ve apsenin başka dişlerine Diş eti kanamasına ne iyi gelir yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı içinya kalmanıza münasebet olur.

Spesiyalist doktor öbür dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Gayrı dişlerize bile baktımı ?

Bilirkişi see this website doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer vecalarınız devam ederse tekrar hat tedavisi olması gerekir.

Mütehassıs doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonra savunma sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Uzman hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz ayrıksı bir uzmanada danışabilirsiniz.

gülhandan selam hocam 3haftadır diş balkısı çekiyorum dr gittiğim de doktorum ilaç tedavisine çıbanladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjeksiyon tedavesine başaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen balkıyor dr gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı kesici ve antibiyotik kullanmama rağmen ağrılarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *