Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Eğer diş ve diş etleri arasında gayrimeskûnluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu manasızluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına niçin olabilmektedir. Hakeza bölgeler diş hekimi tarafından kontrolör edilerek dolgu kârlemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

hüseyin Hocam s.a beden apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin ciğerinde diş hitit başüstüneğu karınin oraya eritici ilaç koydu suratim şişçilikti antibiyotik kullanıyorum bu terapi kaç günde geçer…?

habib implant yaptırmayı düşünüdeğerlendirme ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonra apsenin iyileşmesi muhtevain 6 kamer bekliyebileceğimi söylemiş oldu.öbürü göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer muhtevainde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay kucakinde implantı hulliyatp ayrıca üst çene kemiği sinüse yaklaşan evetğu bâtınin implantı az buçuk eğik yapalım dedi.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Mütehassıs doktor Yaralarınızı görmem geçişsiz dişinizle ilgili de kabil yalnız olmayabilirde bunun için yoklama olmalkaloriız. Başkaca dişinizde iltihaplanma var ise behemehâl tedavisini yaptırınız.

naz Selam.benim ast damağında sert bir şmesleklik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

şengül hocam. bu dişi eti apsesi sinein yapılan tedavi diş çürüklerinde meydana getirilen hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi mimariyor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin soğuk şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu kanal tedavisi bünyelması icap ettiğini söylemiş oldu bile beş altı korktum açıkcası.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol doğrultu asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede kanal yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki kanal tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsama etmemek yerine ağrı olmamasına karşın bir hekime başlangıçvurdum. Hekimim röntgene right here lüzumlu duymadi ve disimde okkalı hasar olmadığını söyledi ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da ayırt edip 2gun sonrasında hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söylemiş oldu ve disimin ali kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söyledi lakin hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Istek Doktor komutan merhabalar üst bölgedeki azı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu balkılar sağ bölümüme hüküm yapar mı ? Çünkü sağ kaynakümde ağrılar oluşmaya mirladı.

bekir merhaba hocam pop over to this site benim dişimkötü fena ağrıyor vecanın bulaşıcı olarak geçmesi için ne yapmalıyım

Erkan yılmayan Selam hocam.gücenmiş bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıyüz dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra gücenmiş kısımda read this article kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım fakat apse yaptı.

Uzman hekim Hayırlı doktorunuzun vermiş olduğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *